بیمه کوثر

بیمه کوثر 42

بیمه تکمیلی /
%44.00 رضایت کامل کاربران HD Index


امتیاز خود را به این بیمه اعلام کنید *توجه مهم : قبل از ثبت امتیاز اینجا کلیک کنید

ميزان پوشش دهي

قيمت

پاسخگویی

گستردگي شعباتبیمه کوثر

بیمه درمان تکمیلی

بیمه نامه درمان گروهی با جبران کلیه هزینه‌های درمان بیمارستانی و همچنین اعمال جراحی سرپایی و پاراکلینیکی، از تحمیل این هزینه‌ها به خانواده کارکنان جلوگیری نموده و آرامش خاطر را به کارکنان و خانواده آنان باز می‌گرداند.

كاركنان موسسات اعم از بازرگانی، صنعتی، تولیدی و خدماتی باید طبق قانون تحت پوشش یكی از سازمان‌های بیمه مانند سازمان تامین اجتمــاعی، خدمات درمانی، نیــرو‌های مسلح و غیره قرار گیرند. این سازمان‌ها هزینه‌های بستری در بیمــارستان و هــزینه‌های پاراكلینیكی (غیر بستری) و سایر خدمات درمانــی همچــون ویزیت، دارو، آزمایش و امثال آن را طبق تعرفه‌های مصوب هیئت وزیران، وزارت بهداشت و بیمه مرکزی كه به مراتب كمتر از تعــرفه‌های اعمال شده در بیمارستان‌ها،كیلینیك‌ها ومراكز تشخیصی و درمانی است، جبران می‌كنند. این تفاوت تعرفه باعث شده است كه بخش اعظم هزینه‌ها خصوصا هـزینه‌های بیمارستانی را شخص بیمه شده متحمل شود. بدین علت شركت‌های بیــمه بازرگانی برای آن بخش از هـزینه‌هایی كه بیـمه گر اولیه جبران نمی‌كند و بار آن بر دوش بیمار است بیمه مازاد درمان یا بیمه درمان تكمیلی را عرضه می‌كنند.

شرکت بیمه کوثر بیمه‌ی درمان خود را با رویکرد دستیابی به «افزایش خدمات تحت پوشش بیمه درمان» و « تعمیم پوشش بیمه درمان به خانواده‌ها» عرضه کرده است.

كارفرمایان و مدیران تمامی کارخانجات، نهادها، شركت‌ها و موسسات مختلف حقوقی می‌توانند این بیمه‌نامه را برای كاركنان خود خریداری کنند؛ مشروط بر اینکه تعداد بیمه‌شدگان یعنی کارمندان و اعضای خانواده آنان، کمتر از 50 نفر نباشد و همگی توسط بیمه‌گر اول، همچون تامین اجتماعی، بیمه خدمات درمانی و ... تحت پوشش قرار گرفته باشند.

در حال حاضر دو طرح بیمه‌ای توسط مدیریت درمان شرکت بیمه کوثر عرضه می‌شود:

-       بیمه درمان گروهی

تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای شرایط اعلام شده از سوی شرکت باشند می‌توانند این بیمه‌نامه را خریداری و از پوشش‌های آن بهره‌مند گردند.

-       طرح بیمه‌ای آرامش کوثر

این طرح صرفا برای رفع نیاز و خدمت رسانی به بازنشستگان، وظیفه‌بگیران و مستمری‌بگیران نیروهای مسلح همراه با خانواده ایشان آماده شده است تا هزینه‌های درمانی مازاد بر تعهدات ساخد را جبران کند.

تعهدات:

برخي از پوشش ها در بيمه نامه مكمل درمان با توجه به شرایط و خواسته های بیمه گذاران عبارتند از :

 • جبران هزينه‌هاي بستري ، جراحی ، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گاماناپف و انواع سنگ‌شکن در بیمارستان ها و مراکز جراحی محدود و Day Care.
 • جبران اعمال جراحی تخصصی شامل جراحی مربوط به سرطان ، مغز و اعصاب مرکزی نخاع ، گامانایف ، قلب ، پیوند ریه ، پیوند کبد ، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان
 • جبران هزینه های زایمان اعم از طبیعی و سزارین
 • جبران هزينه‌هاي درمانی نازایی و ناباروری
 • جبران هزينه هاي مربوط به رفع عيوب انكساري چشم(نظیر عمل لیزیک ، لازک و ...)
 • جبران هزینه‌های پاراکلینیکی(تشخیص درمانی) شامل: سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع سی‌تی اسکن، انواع آندوسکوپی، ام‌.آ‌ر.‌آی، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، دانسیتومتری، تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفس(اسپیرومتری-PFT) نوار عضله(EMG)، نوار عصب(NCV)، نوار مغز(EEG)، نوار مثانه،(سیستومتری یا سیستوگرم)، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم و اعمال مجاز سرپائی شامل شکستگی و در رفتگی، گچگیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، بیوپسی ، تخلیه کیست و لیزر درمانی
 • جبران هزینه‌های خدمات آزمایشگاهی شامل آزمایشهای تشخیص پزشکی ، پاتولوژی یا آسیب شناسی و ژنتیک پزشکی ، انواع رادیوگرافی ، نوار قلب ، فیزیوتراپی
 • جبران هزینه‌های ویزیت و دارو
 • جبران هزینه‌های دندانپزشکی
 • جبران هزینه خرید سمعک
 • جبران هزینه عینک و لنز تماس طبی
 • جبران هزینه تهیه اعضاء طبیعی بدن
 • جبران هزینه اروتز که بلافاصله بعد از عمل جراحی مورد نیاز باشد
 • جبران هزینه تشخیص بیماری ها و ناهنجاری های جنین منوط به داشتن پوشش زایمان
 • جبران هزینه همراه افراد زیر 7 سال و بالاتر از 70 سال در بیمارستان
 • هزینه آمبولانس و سایر فوریت‌های پزشکی

حذف کارت مکمل درمان، صدور معرفینامه الکترونیکی، درخواست الکترونیکی صدور معرفینامه از طریق سایت و نیز راه اندازی کیوسک خدمات بیمه ای جهت استعلام و صدور معرفینامه بیمارستانی با تلاش کارشناسان این شرکت جهت بیماران ، در محل مراکز بیمارستانی و نیز صدور کارت الکترونیکی پرداخت خسارت برای هر سرپرست خانواده از دیگر خدمات ارائه شده توسط شرکت بیمه کوثر می باشد.

 

راه های ارتباطی:

نشانی: تهران،میدان آرژانتین،خیابان الوند،پلاک24 

تلفن: 89382-021

www.kowsarinsurance.ir

 


پربازدیدترین بیمه های مشابه

نظرات

 
   
Captcha  
تعداد کل نظرات ارسالی 16 نظر

gold Drama 0 silver Drama 0