بیمه عمر امید

بیمه عمر امید 63

بیمه عمر /
%63.64 رضایت کامل کاربران HD Index


امتیاز خود را به این بیمه اعلام کنید *توجه مهم : قبل از ثبت امتیاز اینجا کلیک کنید

ميزان پوشش دهي

قيمت

پاسخگویی

گستردگي شعباتبیمه امید

 1. 1.      بیمه عمر و حوادث

اين قرارداد بصورت گروهي براي بيمه‌گذاران از قبیل موسسات، سازمانها، شركتها... ارائه مي‌گردد و بيمه شدگان (شاغلين بيمه‌گذار) در صورت وقوع هر يك از خطرات فوت و نقص عضو و از كار افتادگي مبلغ سرمايه تعيين شده در قرارداد را دريافت مي‌نمايند و در صورت فوت بيمه شده مبلغ سرمايه به افرادي كه بيمه شده در قرارداد ذكر كرده پرداخت مي‌گردد. بدين‌ترتيب بيمه‌شده و يا ذينفع او در برابر خطرات ناشي از حوادث كه بدون قصد و اراده آنها بروز كرده و سبب فوت، نقص عضو و از كارافتادگي يا جرح مي‌گردد پوشش بيمه‌اي مناسبي را براي كاهش آلام و برطرف كردن خسارات مادي در اختیار خواهند داشت .

اهتمام بيمه اميد بر آن است كه با ارائه اين پوشش بيمه‌اي آينده بهتري را براي بيمه شدگان فراهم نموده و خانوادهاي آنان را در ناملايمات روزگار ياري رساند تا بدين ترتيب بنيان اقتصادي خانواده را از آسيب برهاند و به سهم خود كمك موثري در بالندگي و توسعه اقتصاد ملي بنمايد

انواع قراردادهاي عمر و حوادث گروهي

بيمه عمر و حوادث مصوب كاركنان دولت

حوادث تحصیلی ( دانش آموزان و دانشجویان )

بيمه حوادث جمعي

بيمه عمر جمعي

بيمه حوادث جمعي اعضا خانواده

بيمه حوادث تورهاي جمعي

بيمه عمر مانده بدهكار جمعي

بيمه حوادث جمعي مهدهاي كودك  

بیمه عمر و تکمیلی حادثه

حوادث ورزشی

 • بيمه عمر و حوادث مصوب كاركنان دولت

اين نوع بيمه برخلاف انواع ديگر اجباري بوده و حسب مصوبه هيات محترم وزيران كليه سازمانها و موسسات وابسته به دولت موظف به انعقاد قرارداد براي كاركنان خود با يكي از سرمايه‌هاي 10 ،20 يا 30 ميليون ريال مي‌باشند

 • بيمه عمر و حوادث جمعي

تعهدات بيمه‌گر در اين مورد شامل فوت به هر علت (بيماري، حادثه)، نقص عضو و از كارافتادگي دائم (كلي يا جزئي) ناشي از حادثه مي‌باشد. بيمه شدگان در اين قرارداد (بیمه عمر) 70 سال تمام و در خصوص حادثه تا 75 سالگي پوشش دارند. سرمایه این قرارداد به صورت توافقی و مبلغ حق بیمه توسط بیمه‌گر با توجه به اطلاعاتی که از بیمه‌گذار دریافت کرده است تعیین می‌شود .

 • بيمه حوادث جمعي

تعهدات بیمه‌گر در این مورد شامل فوت، نقص عضو، از کارافتادگی دائم (کلی و جزئی) و هزینه پزشکی ناشی از حوادث مشمول بیمه است. بیمه شدگان تا سن 75 سال تحت پوشش هستند. افراد بالای 75 سال نیز با در نظر گرفتن 10٪ اضافه نرخ به ازای هر سال می توانند تحت پوشش بیمه حادثه قرار گیرند (فوت عادی پوشش ندارد ).

تعهدات بیمه‌گر در این نوع بیمه شامل فوت عادی، فوت، نقص عضو و از کارافتادگی دائم (کلی و جزدی) ناشی از حادثه است .

 • بيمه عمر جمعي

در اين قرارداد بيمه شده صرفاً در برابر فوت به هر علت تا سن 70 سال تمام تحت پوشش بوده و (نقص عضو و از کارافتادگی پوشش ندارد .

 • بيمه عمر و حوادث جمعي اعضاء خانواده

در اين قرارداد همسر و فرزندان پرسنل نيز همانند بيمه شدگان اصلي تحت پوشش عمر و حوادث گروهي قرار مي‌گيرند .

 • بيمه حوادث تورهاي جمعي

اين نوع بيمه خطرات ناشي از حوادثي را كه در طول سفرهاي دسته جمعي (داخلي يا خارجي) براي بيمه شدگان بوقوع مي‌پيوندد پوشش مي‌دهد. وسيله و نوع سفر، مقصد و مدت زمان سفر و سرمايه مورد نظر در تعيين حق بيمه موثر مي‌باشد .

 • بيمه عمر مانده بدهكار جمعي

در اين بيمه گروهي چنانچه وام گيرندگان (بيمه شدگان) در طول مدت باز پرداخت اقساط وام به هر دليلي فوت نمايد بيمه‌گر مانده بدهي وام وي را در تاريخ فوت يكجا به بانك يا موسسه وام دهنده پرداخت مي‌نمايد. در این صورت بازماندگان متوفی از پرداخت اقساط باقی مانده وام معاف خواهند بود .

 • بيمه حوادث جمعي مهدهاي كودك

در اين بيمه كودكان و كاركنان مهد با پرداخت حق بيمه‌اي اندك تحت پوشش فوت، نقص عضو و از كار افتادگي و هزينه پزشكي ناشي از حادثه قرار مي‌گيرند .

 


 

 1. 2.      بیمه های عمر انفرادی

  یکی از مهمترین رشته های بیمه ای در تمام دنیا، بیمه عمر است که در واقع یک نوع پوشش و تأمین را برای آینده ایجاد می نماید. در بیمه های عمر، این تأمین علاوه بر جبران نیازهای اقتصادی، از لحاظ اجتماعی هم حائز اهمیت می باشد. در خرید این نوع بیمه نامه، بیمه گذار ممکن است تأمین آتیه بازماندگانش را در نظر گرفته و اقدام به اینکار نماید و یا بخواهد آینده خویش را تأمین کند و با آرامش خاطر به زندگی ادامه دهد.

بیمه نامه های عمر با توجه به نوع پوشش و تأمین و نحوه پرداخت سرمایه به انواع مختلف تقسیم می شوند که می توان به بیمه نامه های عمر ساده زمانی، بیمه عمر مانده بدهکار و بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری بصورت انفرادی و گروهی اشاره کرد.

 • ·       بیمه نامه عمرساده زمانی

در این بیمه نامه که از نوع بیمه های عمر به شرط فوت است، بیمه گر برای یک دوره مشخص مثلاً 15 سال، فوت بیمه شده را با سرمایه تعیین شده در بیمه نامه تحت پوشش قرار می دهد. نکته اینکه تعهد بیمه گر تنها در صورتی است که بیمه شده در طول مدت اعتبار بیمه نامه فوت نماید که در این صورت شرکت بیمه امید بلافاصله سرمایه بیمه را به اشخاصی که به عنوان ذینفع در بیمه نامه معرفی شده اند، پرداخت خواهد شد.

 • ·       بیمه نامه عمرمانده بدهکار

این نوع بیمه عمر از نوع بیمه عمر به شرط فوت با سرمایه نزولی بوده و امروزه بسیار رایج است. کلیه افرادی که از موسسات مالی - اعتباری و بانکها اقدام به دریافت وام می نمایند، در قبال دریافت وام، معمولاً وثیقه ملکی به همراه ضمانت ضامن و ... تسلیم موسسه وام دهنده می کنند تا پس از تسویه اقساط وام، وثیقه مزبور را از رهن بانک خارج نمایند. حال اگر در حین مدت بازپرداخت وام، بیمه شده فوت نماید و یا به علت حادثه از کارافتاده دائم و کامل شود و بازماندگان قادر به پرداخت اقساط نباشند، موسسه وام دهنده از محل تضامین و یا وثیقه ملکی، مطالبات خود را وصول می کند. در اینگونه موارد وام گیرنده می تواند با پرداخت حق بیمه ای ناچیز مانده بدهی وام خود را به موسسه وام دهنده (مثلاً بانک) تحت پوشش این بیمه نامه قرار دهد تا اگر در حین مدت بازپرداخت وام فوت نماید و یا بر اثر حادثه از کارافتاده دائم و کامل شود، شرکت بیمه امید مانده بدهی وام را بصورت یکجا به موسسه وام دهنده پرداخت نماید، بدیهی است در این صورت وثیقه ملکی نیز از رهن خارج خواهد شد. در بیمه های عمر زمانی و عمر مانده بدهکار، سن بیمه شده به علاوه مدت بیمه نامه نباید از 70 سال تجاوز نماید.

 • ·       بیمه های عمر و سرمایه گذاری

بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه امید، هم باعث تأمین آتیه بازماندگان بیمه شده می شود (درصورت فوت بیمه شده در خلال مدت بیمه نامه) و هم اندوخته و سرمایه قبال توجهی را برای بیمه شده (در صورت حیات بیمه شده در پایان مدت بیمه نامه) ایجاد می کند.  از مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری این است که دارای انعطاف پذیری بالایی است. بدین معنی که بیمه گذار می تواند در طول مدت بیمه نامه در مفاد آن تغییراتی را ایجاد نماید.

در بیمه عمر و سرمایه گذاری علاوه بر پوشش فوت به هر علت می توان از پوشش های تکمیلی به شرح ذیل نیز بهره برد:

 • پوشش فوت، نقص عضو و هزینه های پزشکی ناشی از حادثه.
 • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه درصورت از کارافتادگی کامل و دائم ناشی از حادثه بیمه گذار.
 • پوشش دریافت مستمری در صورت ازکارفتادگی کامل و دائم بیمه گذار.
 • پوشش امراض و بیماری های خاص.

شایان ذکراست در صورت پرداخت مناسب و به موقع اقساط حق بیمه و از محل سود حاصل از سرمایه گذاری اندوخته های بیمه عمر و سرمایه گذاری، شرکت بیمه امید علاوه بر سود تضمین شده در قرارداد بیمه عمر، مبالغی را به عنوان سود مشارکت در منافع به بیمه گذاران تخصیص خواهد داد. 

 

راه های ارتباطی:

نشانی: میدان فردوسی – خیابان سپهبد قرنی – خیابان شاداب – پلاک 31 – ساختمان امید.

کد پستی :1514747314

تلفن: 88915997 و 88915873- 021

www.omid-insurance.ir

Email: IT@omid-insurance.ir

 


پربازدیدترین بیمه های مشابه

نظرات

 
   
Captcha  
تعداد کل نظرات ارسالی 22 نظر

gold Drama 0 silver Drama 0