بیمه عمر حکمت صبا

بیمه عمر حکمت صبا 66

بیمه عمر /
%67.14 رضایت کامل کاربران HD Index


امتیاز خود را به این بیمه اعلام کنید *توجه مهم : قبل از ثبت امتیاز اینجا کلیک کنید

ميزان پوشش دهي

قيمت

پاسخگویی

گستردگي شعباتبیمه حکمت صبا

 1. 1.      بیمه عمر و حوادث

موضوع این بیمه نامه عبارت است از هر واقعه ناگهانی از یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده بروز کرده و منجر به جرح ، نقص عضو و از کار افتادگی و فوت وی گردد .

 • معیار محاسبه نرخ حق بیمه در این بیمه نامه شغل افراد می باشد
 • امکان پوشش خطرات ناشی از انجام فعالیت های ورزشی خاص و یا مسافرت، با پرداخت حق بیمه اضافی
 • برای افراد بین 4 تا 75 سال قابل ارائه است و به دو صورت انفرادی و گروهی ( بالای 15 نفر )

تعهدات

 • فوت  به  علت  حادثه (فوت بر اثر یکی از حوادث مشمول بیمه)
 • نقص  عضو و ازکارافتادگی دائم  جزئی وکلی ناشی ازحادثه (نقص عضو و از کار افتادگی دائم یا کلی به علت وقوع یکی از حوادث مشمول بیمه و دریافت سرمایه بیمه- نقص عضو و از کار افتادگی دائم و جزئی و دریافت درصدی از سرمایه بیمه)
 • هزینه های  پزشکی  ناشی  ازحادثه(پرداخت هزینه های پزشکی بیمه شده به علت خطر موضوع بیمه، حداکثر تا سقف مندرج در بیمه نامه)
 • غرامت  روزانه  عمومی/ بستری  دربیمارستان(پرداخت غرامت روزانه عمومی و یا بستری در بیمارستان را بر اساس مبلغ توافق شده)
 • انواع بیمه نامه های حوادث
 • بیمه نامه حوادث  انفرادی( شخصی)
 • بیمه نامه حوادث  کارکنان  دولت
 • بیمه نامه حوادث  گروهی  برای  کارکنان  شرکتها،موسسات،سازمانهاوسایرارگان ها
 • بیمه نامه حوادث گروهی تورهای مسافرتی ( اعم از داخلی و خارجی )
 • بیمه نامه حوادث  گروهی  ناشی  از کار و ماموریت
 • بیمه نامه حوادث  گروهی دانشجویان  ودانش  آموزان
 • بیمه نامه حوادث  گروهی  ورزشی

 

 

 1. 2.      بیمه عمروسرمایه گذاری

شرکت بیمه حکمت صبا با ارائه بیمه نامه های عمر این آرامش خاطر را به شما و عزیزانتان هدیه می دهد که در آینده از امنیت مالی مناسب برخوردار شوید.

انواع بیمه عمر و مستمری

 • بیمه عمر به شرط فوت

بیمه‌ عمر زمانی: بیمه‌ عمر در صورت‌ فوت‌ و یا به‌ اصطلاح‌ دیگر بیمه‌ عمر ساده‌ زمانی‌، نوعی‌ از بیمه‌ اشخاص‌ است‌كه‌ پوشش‌ بیمه‌ای‌ برای‌ مدت‌ معینی‌ ارائه‌ می‌شود سرمایه‌ بیمه‌ در صورت‌ فوت‌ بیمه‌ شده‌ در اثناء مدت ‌اعتبار قرارداد قابل‌ پرداخت‌ است‌ و در صورتی‌كه‌ بیمه‌ شده‌ تا پایان‌ قرارداد در قید حیات ‌باشد وجهی ‌بابت‌ تعهدات‌ بیمه‌گر به‌ بیمه‌گذار پرداخت‌ نخواهد شد. این‌ گونه‌ بیمه‌نامه‌ها برای‌ مدت های‌ كمتر از یك ‌سال‌ و تا چندین‌ سال‌ صادر می‌شود که انواع آن به شرح ذیل می باشد:

1- بیمه عمر زمانی با سرمایه ثابت: در این نوع بیمه سرمایه بیمه در تمام مدت بیمه ثابت است و در صورت فوت بیمه شده در طول مدت بیمه، سرمایه بیمه به وراث قانونی یا ذینفع/ذینفعان منتخب وی پرداخت می شود.

2- بیمه عمر زمانی با سرمایه کاهشی- مانده بدهکار: این بیمه مناسب افرادی است که وامی از بانک یا موسسات دیگر دریافت کرده و قصد دارند در صورت فوت ایشان مانده وام آنان تسویه شده تا مسئولیت پرداخت اقساط وام، متوجه بازماندگان آنها نگردد و این مسئله آرامش خاطر در خصوص عدم انتقال بدهی های فرد وام گیرنده به خانواده وی پس از فوت فرد ایجاد می نماید.

3-بیمه عمر با سرمایه افزایشی: در این نوع بیمه، سرمایه بیمه معمولاً بر حسب تصاعد هندسی به صورت سالیانه افزایش می یابد.

بیمه تمام عمر: در این نوع بیمه ،‌شركت بیمه متعهد می شود در صورت فوت بیمه شده در هر زمان سرمایه مندرج در بیمه نامه را به استفاده كنندگان یا وراث قانونی بپردازد، مدت این بیمه نامه نامحدود بوده، بیمه گر در ازاء دریافت حق بیمه، بطور مادام العمر متعهد می شود كه هر زمان و به هر علت بیمه شده فوت نماید به تعهدات خود عمل نماید.

 • بیمه عمر به شرط حیات

بیمه ای است که در آن بیمه گر تعهد می کند در ازای پرداخت حق بیمه توسط بیمه گذار، در صورت حیات بیمه شده در پایان مدت بیمه، به منظور ایجاد سرمایه و یا مستمری برای ایام بازنشستگی و سالخوردگی مورد استفاده قرار می گیرد.

 • بیمه عمر مختلط

1- بیمه نامه عمروپس انداز: در این بیمه‌نامه علاوه بر ارائه پوشش فوت، پشتوانه مالی مناسبی نیز برای حیات بیمه‌شده تدارک می‌گردد. در صورت فوت بیمه‌شده در مدت قرارداد، سرمایه فوت تعیین شده به ذینفع /ذینفعان پرداخت خواهد شد و در صورت حیات بیمه‌شده تا پایان قرارداد، سرمایه حیات به‌ صورت یکجا یا به‌ صورت مستمری به بیمه‌گذار یا ذی‌نفعان وی پرداخت خواهد شد.

2- بیمه عمر و سرمایه گذاری: بیمه عمروسرمایه گذاری از رایج ترین و متداول ترین رشته های بیمه در جهان به ویژه در کشورهای پیشرفته می باشد . این بیمه‌نامه علاوه بر ارائه پوشش فوت با ذخیره‌سازی حق بیمه‌های اندک هر بیمه‌گذار، امکان ایجاد سرمایه‌های بزرگ را فراهم می‌سازد. با توجه به اینکه حفظ و رشد سرمایه دشوارتر از به‌دست‌آوردن آن است، با مدیریت بهینه سرمایه‌های مردم و ایجاد سبد سرمایه‌گذاری مناسب توسط شرکت، وضعیت زندگی و رفاه بیمه‌شدگان حفظ شده و بهبود می‌یابد.

راه های ارتباطی:

نشانی: تهران میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان راشل کوری، پلاک 6

تلفن: 31495000-021

www.hekmat-insurance.com

Email: info@hekmat-insurance.com

 


پربازدیدترین بیمه های مشابه

نظرات

 
   
Captcha  
تعداد کل نظرات ارسالی 23 نظر

gold Drama 0 silver Drama 0