بیمه عمر خاورمیانه

بیمه عمر خاورمیانه 78

بیمه عمر /
%45.71 رضایت کامل کاربران HD Index


امتیاز خود را به این بیمه اعلام کنید *توجه مهم : قبل از ثبت امتیاز اینجا کلیک کنید

ميزان پوشش دهي

قيمت

پاسخگویی

گستردگي شعباتبیمه زندگی خاورمیانه

بیمه های عمر

 • ·       بیمه عمر ساده زمانی

در این بیمه‌نامه، بیمه‌گذار با پرداخت حق بیمه‌ای نسبتاً اندک، برای مدتی مشخص، از پوشش فوت مناسبی برخوردار می‌شود که اگر به هر دلیلی فوت کند، این پوشش به خانواده و یا افراد موردنظرش تقدیم می‌شود.

از مزیت‌های این بیمه‌نامه معافیت از مالیات بر درآمد و درگیر نشدن در روند انحصار وراثت در صورت تعیین ذی‌نفعان است. بیمه عمر ساده زمانی به دو شکل انفرادی و گروهی قابل ارائه است که در شکل انفرادی متقاضیان قادرند سرمایه بیمه را به صورت ثابت یا افزایشی انتخاب کنند. شکل گروهی این بیمه‌نامه مناسب شرکت‌ها و سازمان‌ها است.

 • ·       بیمه عمر مختلط

در این بیمه‌نامه علاوه بر ارائه پوشش فوت، پشتوانه مالی مناسبی نیز برای حیات بیمه‌شده تدارک می‌گردد. در صورت فوت بیمه‌شده در مدت قرارداد، سرمایه فوت تعیین شده به ذی‌نفعان پرداخت خواهد شد و در صورت حیات بیمه‌شده تا پایان قرارداد، سرمایه حیات به‌صورت یکجا یا به‌صورت مستمری به بیمه‌گذار یا ذی‌نفعان وی پرداخت خواهد شد.

 • ·       بیمه عمر و سرمایه‌گذاری

این بیمه‌نامه ترکیبی از یک بیمه عمر ساده زمانی و یک بخش سرمایه‌گذاری است که علاوه بر ارائه پوشش فوت، با ذخیره‌سازی حق بیمه‌های مورد نظر بیمه‌گذار، امکان ایجاد سرمایه‌های بزرگ را فراهم می‌کند. با توجه به اینکه حفظ و رشد سرمایه دشوارتر از به‌دست‌آوردن آن است، با مدیریت بهینه سرمایه‌های مردم و ایجاد سبد سرمایه‌گذاری مناسب توسط شرکت بیمه زندگی خاورمیانه، وضعیت زندگی و رفاه بیمه‌شدگان حفظ شده و بهبود می‌یابد.

 • ·       بیمه تمام‌عمر

این بیمه‌نامه برای متقاضیانی طراحی‌ شده است که تمایل دارند تا پایان عمر از پوشش‌ فوت برخوردار باشند و در صورت فوتشان در هر سنی، تأمین آتیه خانواده و افراد تحت تکفل آنها تضمین‌ شده باشد.

مدت این بیمه‌نامه نامحدود است و بیمه‌گر در ازای دریافت حق بیمه برای مدت محدود ( 5، 10 یا 15 سال) متعهد می‌شود كه اگر در هر زمان و به هر علت بیمه‌شده فوت كند، سرمایه مندرج در بیمه‌نامه را به ذی‌نفعان بپردازد. از مزایای این بیمه‌نامه نیز معافیت از مالیات بر درآمد و درگیر نشدن در روند انحصار وراثت در صورت تعیین ذی‌نفعان است.

 • ·       بیمه عمر مانده بدهکار

این بیمه‌نامه به‌صورت انفرادی یا گروهی به افرادی ارائه می‌شود که از مؤسسات اعتباری و بانک‌ها وام دریافت کرده باشند. چنانچه وام‌گیرندگان در طول مدت بازپرداخت وام فوت کنند، مانده بدهی آنها در تاریخ فوت به‌صورت یکجا از طرف شرکت بیمه در وجه وام‌دهنده پرداخت می‌گردد. از مزایای این بیمه‌نامه عدم نیاز به پرداخت اقساط توسط بازماندگان و آزادشدن وثایق مربوطه است.

 حق بیمه

نحوه پرداخت حق بیمه

حق بيمه مي‌تواند به‌صورت يكجا يا سالانه محاسبه و پرداخت شود. در صورت انتخاب بيمه‌گذار و موافقت بيمه‌گر، حق بيمه سالانه مي‎تواند به‌صورت اقساط شش ماهه، سه ماهه، دو ماهه، و یا ماهانه پرداخت گردد.

منافع بیمه در صورت فوت

عبارت است از سرمایه فوت طبق آخرین جدول تعهدات به‌علاوه اندوخته رياضي كه پس از کسر هر گونه بدهی قبلی بيمه‌گذار، به استفاده‌كننده(گان) پرداخت مي‌شود.

منافع بیمه در صورت حیات بيمه‌شده

 در صورتی که بيمه‌شده تا سررسید بيمه‌نامه در قید حیات باشد، اندوخته‌ي تشکیل شده به اضافه‌ي سودهاي ساليانه حاصل از سرمایه‌گذاری پس از كسر بدهي‌هاي مربوطه، به استفاده‌كننده(گان) پرداخت مي‌شود. حداكثر نرخ سود تضميني سپرده‌هاي بيمه‌شدگان براساس آيين‌نامه بيمه مركزي ج.ا.ا مشخص مي‌گردد.

بازخريد بيمه‌نامه

بيمه‌گذار می‎تواند با ارسال درخواست کتبی به بيمه‌گر، تقاضای بازخريد بيمه‌نامه را بنماید. در این صورت بيمه‌نامه براساس آخرين جدول تعهدات، بازخرید مي‎شود.

دريافت وام

 بيمه‌گذار می‎تواند پس از حداقل دو سال پرداخت حق بيمه، حداكثر تا 90% ارزش بازخرید، وام دریافت نماید. اخذ وام مجدد منوط به تسویه وام دریافتی قبلي می‌باشد.

سود مشاركت در منافع

بيمه‎گر موظف است بيمه‌گذار را در حداقل 85 درصد منافع حاصل از مجموع معاملات بيمه‌هاي زندگي سهيم نمايد. سهم مشاركت بيمه‌گذار براساس آيين‌نامه بيمه مركزي ج.ا.ا. مشخص مي‌گردد.

استثنائات

موارد زیر مشمول بیمه نمی‌باشد و در صورت تحقق خطر فوت، بیمه‌گر تعهدی نسبت به پرداخت سرمایه فوت بیمه‎نامه ندارد و برحسب مورد صرفاً ارزش بازخریدی بیمه‎نامه به استفاده‌کننده(گان) واجد شرایط پرداخت خواهد شد.

 • خودکشی
 • قتل بيمه‌شده به‌وسیله بيمه‌گذار یا استفاده‌كننده(گان)
 • فعالیت‌ها و مسافرت‎هاي غیر عادی و خطرناک( هدایت یا سرنشینی وسایل نقلیه (هوایی، زميني، ریلی و دریایی) در مسابقات و سفرهاي اکتشافی و هر نوع تمرین و آموزش غواصی، پرواز هوایی، پرش با چتر نجات (سقوط آزاد)، هدایت کایت يا سایر وسایل پرواز بدون موتور، شكار و ورزش‌هاي رزمي و حرفه‌اي، از مصاديق فعاليت‌هاي خطرناك است.)
 • مشاغل خطرناک
 • اعمال خلاف قانون
 • جنگ
 • اعزام به عمليات جنگي
 • تشعشعات هسته‌ای
 • استعمال دارو، مواد مخدر یا محرک

راه های ارتباطی:

آدرس : میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر (بخارست)، خیابان ششم، شماره هفت

کد پستی : 15147-17911

تلفن تماس : 41363000

فکس : 88731183

پست الکترونیک : info@melico.ir

www.melico.ir

 


پربازدیدترین بیمه های مشابه

نظرات

 
   
Captcha  
تعداد کل نظرات ارسالی 26 نظر

gold Drama 0 silver Drama 0