بیمه عمر نوین

بیمه عمر نوین 81

بیمه عمر /
%40.00 رضایت کامل کاربران HD Index


امتیاز خود را به این بیمه اعلام کنید *توجه مهم : قبل از ثبت امتیاز اینجا کلیک کنید

ميزان پوشش دهي

قيمت

پاسخگویی

گستردگي شعباتبیمه نوین

بیمه های عمر انفرادی

  • ·       بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری

بيمه عمر و سرمايه‌گذاري بیمه نوین اين امكان را براي شما فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌هاي بيمه‌اي و كاهش تبعات سنگين حوادث و اتفاقات ناگوار زندگي، امكان سرمايه‌گذاري حق‌بيمه‌هاي پرداختي فراهم گردد تا بدين ترتيب ضمن حفظ قدرت خريد پس‌اندازها، سرمايه‌اي مطمئن و مناسب براي استفاده شما و يا ديگر اعضاي خانواده تشكيل گردد.

شما بر پايه نيازهاي خود و خانواده، در ابتدا ميزان سرمايه لازم براي پوشش خطر فوت را انتخاب مي‌كنيد و با توجه به توان مالي خود، مبالغ حق بيمه و نحوه پرداخت آن را برمي‌گزينيد. حق بيمه‌هاي پرداختي شما پس از كسر حق بيمه لازم براي پوشش فوت و پوشش های اضافی به اندوخته سرمایه گذاری شما افزوده می شود.

اندوخته سرمايه‌گذاري شما با اختصاص نرخ سود تضميني انباشته شده و طي سال هاي بعد با افزوده شدن حق‌بيمه‌ها و سود آنها افزايش يافته و سرمايه‌اي مناسب و مطمئن براي رفع نيازهاي احتمالي و برنامه‌هاي آينده شما خواهد بود.

در پايان مدت بيمه، موجودي اندوخته سرمايه‌گذاري و سود آن به اضافه مبالغ اضافي ناشي از تخصيص سود مشاركت در منافع به شما پرداخت مي‌شود. در صورت فوت بيمه‌شده در خلال مدت بيمه نيز، سرمايه بيمه‌اي به علاوه موجودي اندوخته سرمايه‌گذاري در هر زمان به بازماندگان يا افراد تعيين شده، پرداخت خواهد شد.

  • ·       بیمه نامه عمر ساده زمانی

در ابتدا شما بر اساس نيازها و نحوه زندگي خود تعيين مي‌نمایید كه در صورت بروز اتفاقي ناگوار (فوت به هر علت)، خانواده‌تان به چه ميزان تأمين مالي نيازمندند. سپس تصميم مي‌گيريد كه تا چه مدت مي‌خواهيد در این خصوص رفع دغدغه نموده و از این پوشش برخوردار باشيد. پس از تعیین موارد ذکر شده و خرید بیمه نامه عمر ساده زمانی، در صورت وقوع فوت در خلال مدت تعيين شده، بلافاصله سرمايه بيمه به كساني كه از قبل تعيين كرده‌ايد پرداخت خواهد شد. در واقع در اين بيمه‌نامه، اطمينان خاطر مهمترين چيزي است كه با پرداخت حق‌بيمه بدست مي‌آورید. در مقايسه با تعهد شركت بيمه، شما حق بيمه ناچيزي مي‌پردازيد. اين بيمه‌نامه، كمترين حق بيمه را در مقابل ارائه پوشش خطر فوت دارد. مبلغ لازم جهت خریداری این بیمه نامه به صورت یکجا در ابتدای مدت تعیین شده پرداخت می گردد. لازم به ذکر است مبلغ مذکور قابلیت پرداخت به صورت اقساطی طی یکسال را نیز خواهد داشت.

ویژگی های بیمه عمر ساده زمانی

    پرداخت سرمايه در صورت فوت بيمه‌شده به هر علت.

    پرداخت سرمايه به صورت مستمري.

    مصون بودن سرمایه بیمه از ادعای طلبکاران.

    معافيت های مالياتي (ماده 136 و 137 قانون مالیات های مستقیم)

    معافيت از قوانين انحصار وراثت.

  • ·       بیمه نامه عمر مانده بدهکار

اين بيمه نامه در راستاي جبران تعهد بازپرداخت وام در بانك ها و مؤسسات مالي تهيه و ارائه شده است. در وام هايي كه به اقساط مستهلك مي‌شوند، اگر بيمه‌شده قبل از پايان مدت وام فوت شود، بديهي است كه پرداخت بقيه اقساط به عهده بازماندگان قرار مي‌گيرد. در بيمه عمر مانده بدهكار، بيمه‌گر متعهد مي‌شود كه در صورت فوت وام گيرنده در هر زمان از دوره بازپرداخت وام، مابقي تعهدات وام وي را به بانك يا مؤسسه مالي مورد نظر بپردازد.

ویژگی های بیمه نامه عمر مانده بدهکار

    پرداخت مانده بدهی وام بیمه شده در صورت فوت.

    ايجاد احساس آرامش خاطر در خصوص عدم انتقال بدهي هاي فرد وام گيرنده به خانواده وي پس از فوت فرد.

    اطمينان مؤسسات وام دهنده از دريافت كامل وام هاي پرداختي به افراد، در صورت فوت آنان.

 

راه های ارتباطی:

نشاني: تهران - بلوار ميرداماد - ميدان مادر - خيابان شهید سنجابی (بهروز) - نبش کوچه يكم - پلاك ۱۱

كد پستي: ۱۹۱۱۹۳۳۱۸۳

تلفن: ۲۳۰۴۷ و ۵۳ - ۲۲۲۵۸۰۴۶(021)

www.novininsurance.com

Email: info@novininsurance.com


پربازدیدترین بیمه های مشابه

نظرات

 
   
Captcha  
تعداد کل نظرات ارسالی 27 نظر

gold Drama 0 silver Drama 0