سوالات متداول

پزشکان

پزشکان و درمانگران می‌توانند پس از ثبت نام رایگان در هنر درمان، از طریق لینک " پروفایل پزشک"،  درخواست وجود یک پروفایل کرده یا آن را ویرایش نمايند. این لینک در بالای صفحه هر پزشک دسترسی داده شده و از این طریق اطلاعات مربوط به خود و یا تجربیاتشان را تصحیح کنند.

سیستم‌های ما طوری تنظیم شده‌اند که چند ورودی را از یک کامپیوتر به‌صورت خودکار حذف می‌کنند. لطفاً از بیمارانتان بخواهید از کامپیوتر شخصی خود به شما رتبه دهند. همچنین، اگر سیستم ما چندین رأی را از یک منبع دریافت کند، ممکن است نیاز به نظر دهی جدید باشد.

خواسته تان را از طريق ارسال ايميل به ما اطلاع دهيد، اين مورد پس از بررسي شوراي راهبردي اعمال شده و از آن پس امتيازدهي در صفحه ي شما به صورت غيرفعال در خواهد آمد.

ما برخی رتبه‌دهی‌ها را به دلایل حرفه ای حذف می‌کنیم. اما معمولاً این حذفیات ناشی از یکی از فیلترهای اسپم خودکار ماست که فکر می‌کنیم چند رأی از یک رتبه‌دهنده داده شده‌است. هنگامی‌که ما این موضوع را شناسایی می‌کنیم، سیستم ما معمولاً به‌طور خودکار نظرات و پیشنهادات تکراری را حذف می‌کند.

شما می‌توانید تمام پیشنهادهای مرتبط با خود ملاحظه کرده یا به‌طور انتخابی، شما می‌توانید با ارسال ايميل، برای بازبینی مجدد آن درخواست کنید. اگر پیشنهاددهی مجدداً تأیید گرديد امكان بررسي مجدد صرفا در جلسه ي شوراي راهبردي بررسي خواهد گرديد. ضمنا هر زمان که خواستید می توان درخواست دهید تا از آن پس امتيازدهي در صفحه ي شما به صورت غيرفعال در خواهد آمد.

لطفاً با ما تماس بگیرید و به ما اطلاع دهید تا از آن پس امتيازدهي در صفحه ي شما به صورت غيرفعال در آید.

این وب‌سایت برای افرادی است که می‌خواهند تجربیات خود را بیان کنند. افراد هرروز فارغ از اینکه آیا نام شما در این لیست ذکر شده است یا خیر، در مکالمات و ارجاعات خود شما را به دوستان و همکاران خود پیشنهاد می‌دهند. این نظرات و پیشنهادات به هیچ عنوان صلاحیت علمی درمانگران، مراکز درمانی و بیمه ها را ارزیابی نکرده و صرفا نظرو پیشنهاد کاربران هنر درمان با اولویت رفتار حرفه ای و ارتقای حقوق شهروندی با هدف الگوسازی و تشویق است. زمانی که بر روی این گزینه کلیک می‌کنید، پیشنهاددهی انجام‌شده موردبررسی قرار می‌گیرد. اگر شما اطمینان دارید که می خواهید از لیست ما خارج شوید اطلاع داده تا اعمال گردد.

نقش ما، بررسی و تعیین درست یا غلط بودن این نظرات نیست. این نظرات و پیشنهادات به هیچ عنوان صلاحیت علمی درمانگران، مراکز درمانی و بیمه ها را ارزیابی نکرده و صرفا نظرو پیشنهاد کاربران هنر درمان با اولویت رفتار حرفه ای و ارتقای حقوق شهروندی با هدف الگوسازی و تشویق است. هم چنین شما ممکن است با یک نظر مخالف باشید، اما مخالفت شما دلیل بر نادرستی آن نظر نیست. چرا ما باید نظر دهنده را با توجه به حرف شما نادیده بگیریم؟ اما همچنین ما معتقدیم که صدای شما نیز شنیده خواهد شد؛ بنابراین شما درخواست تان را به ما اطلاع داده تا پس از آن امتيازدهي در صفحه ي شما به صورت غيرفعال در خواهد آمد..

خیر. طبق قوانین، این موضوع مسئولیتی برای ما ایجاد نمی‌کند. بندهایی از این قانون اعلام می‌دارد که ما نمی‌توانیم تعیین کنیم که آیا تقاضانامه شما یا بررسی انجام شده درست است یا خیر. سياست هاي ارتقاي حقوق شهروندي و شفافيت در حوزه سلامت برای اظهارات دیگران در این سایت به ما مصونیت می‌دهد.

شما بايستي يك ايميل به مجموعه هنر درمان ارسال نموده و درخواست خود مبني بر عدم تمايل به حضور در سيستم امتيازدهي را اعلام نماييد. از آن پس امتيازدهي در صفحه ي شما به صورت غيرفعال در خواهد آمد.

بهتر است که این کار را انجام ندهید. ما از الگوریتم‌های خودکار و مدیران انسانی برای شناسایی و حذف رتبه‌بندی‌های جعلی استفاده می‌کنیم. مهم‌تر از آن، این کار قانونی نیست. ظاهر شدن به‌عنوان مشتری و یا استخدام یک شرکت خارجی برای ارسال رتبه‌بندی مثبت، تقلب شناخته شده و غیر اخلاقیست.

ما در پروفايل كاربري تصوير كارت ملي و مطابقت مشخصات را اعمال كرديم كه افراد جهت بهره برداري از هر يك از امكانات هنر درمان بايستي آن را تكميل كرده باشند.

امکان درخواست تبلیغ درمانگر و مراکز درمانی در هنر درمان میسر نیست.

از طریق لینک ( تماس با ما)، با تیم  هنر درمان در تماس باشید.

شما می‌توانید تا 3 رتبه دهی در پروفایل خود را که مشکوک به نظر می‌رسد، پنهان کنید. لطفاً توجه کنید که رتبه‌دهی اصلی با رتبه‌دهی‌های پنهان‌شده ارتباط دارد و موارد حذف‌شده همچنان در رتبه کلی شما و ستاره‌های اعطاشده به شما مؤثر است. همچنین شما می‌توانید یک رتبه‌دهی را انتخاب و آن را در ده رتبه اول لیست خود قرار دهید.

این ویژگی یک فرم را به صفحه پروفایل شما اضافه می‌کند و به بیماران این امکان را می‌دهد که به‌وسیله آن، به‌راحتی یک وقت ملاقات با شما تنظیم کنند. زمانی که یک درخواست ملاقات تنظیم شد، شما پیغامی به آدرس ایمیلی که در حساب کاربری ایجادشده توسط شما قرار دارد، دریافت می‌کنید. این پیغام حاوی جزئیاتی در مورد اطلاعات قرار ملاقات شما است.

امتیازدهندگان

برای بازیابی یا تغییر رمز کاربری، بر روی لینک "فراموشی رمز عبور" در صفحه لاگین کلیک کنید.

تمام دسته‌بندی‌ها بر اساس سیستم نظردهی 5 نمره‌ای است که در آن پنج ستاره به معنی بهترین و یک ستاره به معنای ضعیف‌ترین امتیاز است. پیشنهاد کلی کیفیت، متوسط ​‌رتبه‌بندی‌های آن دسته است. این نظرات و پیشنهادات به هیچ عنوان صلاحیت علمی درمانگران، مراکز درمانی و بیمه ها را ارزیابی نکرده و صرفا نظرو پیشنهاد کاربران هنر درمان با اولویت رفتار حرفه ای و ارتقای حقوق شهروندی با هدف الگوسازی و تشویق است. برای پیشنهاد یک پزشک یا مرکز درمانی، شما می‌توانید آن را از روی نام و شهر  از طریق "یافتن پزشک" یا " یافتن مرکز درمانی" جستجو کنید. اگر نام پزشک شما در لیست وب‌سایت قرار ندارد، شما می‌توانید از طریق لینک "افزودن پزشک" نام وی را به لیست اضافه کرده و به وی رتبه دهید. اگر نام پزشک شما در لیست قرار دارد، کافی است بر روی نام وی کلیک کنید تا پیشنهاد سایرین را مشاهده کرده و نظر خودتان را در مورد ایشان بفرمایید.

وب‌سایت  هنر درمان، بستری ایمن و قابل اعتمد از منابع، نظرات و پیشنهاد دهی را برای پزشکان و امکانات مراکز درمانی ایجاد می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد در آن‌ها جستجو کرده، نظردهند، متخصصین در ناحیه خود را مشخص کنند و از طریق توصیفات و تجربیات دیگر بیماران در این موارد آگاه شوند؛ همانا ارتقای حقوق شهروندی با الگوسازی های مثبت رفتار حرفه ای میسر است.

وب‌سایت  هنر درمان نه‌تنها لیستی از پزشکان ارائه می‌دهد، بلکه شامل امتیازدهی و نظرات افراد در مورد دندان‌پزشکان، پزشکان سنتی، روان‌درمانگران، روانشناسان، ماماها، پزشکان طب سوزنی، پرستاران و بسیاری دیگر است. تمام تخصص‌های پزشکی را در وب‌سایت مشاهده کنید.

تمام مطالب در مورد  هنر درمان را در صفحه "درباره ما" و هم چنین "تیم ما" بیابید.

استفاده از وب‌سایت  هنر درمان رایگان است.ما فکر می‌کنیم که ارائه اطلاعات و کم کرده فاصله ها میان درمانگران و مراجعین از وظایف اصلی ما و مورد نیاز جامعه می باشد.

به ‌احتمال ‌زیاد هنوز کسی وی را به لیست نیفزوده و يا خود ايشان در هنر درمان ثبت نام نكرده است.  وب‌سایت  هنر درمان برای افزودن پزشکان  و رتبه‌بندی و نظرات در مورد آن‌ها به بازدیدکنندگان و كاربران عزيز متکی است. شما می‌توانید در هر زمانی پزشک و درمانگر خود را به لیست ها اضافه کنید.

کاربران می‌توانند بدون داشتن حساب کاربری، امتیازات را مشاهده و در وب‌سایت جستجو کنند. اما ایجاد حساب کاربری به شما اجازه پیگیری و ویرایش امتیاز خود و دنبال کردن صفحه پزشک موردنظرتان را می‌دهد. ما پیشنهادات کاربران را تغییر نمی‌دهیم، بنابراین ورود به سیستم به کاربر امکان می‌دهد تا بتواند همواره نظردهی های خود را به‌روز نگه دارد.

لطفاً تنها به پزشکانی که از آن‌ها اطلاعات قابل اعتماد و تجربه شخصی دارید نظردهید. همین‌طور لطفاً تنها یک پیشنهاد دهی و یا پسندیدن به پزشک خود می توانید بدهید. بیشتر از یک بار نظردادن به یک درمانگر میسر نمی باشد و در صورت مشخص شدن ارسال نظرات متعدد یک نفر با آی ّپی های متعدد کلیه نظرات اسپم و حذف خواهند گردید و از طرف مقابل خلاف اخلاق و رفتار حرفه ای ست.

نظرات باید در مورد تجربه شخصی شما و مسائل مرتبط با خدمات مشتریان باشد. نظرات و رتبه‌بندی‌های جدید موردبررسی قرار می‌گیرند و ما حق حذف نظرات و پیشنهادات تکراری و خلاف اخلاق را داریم. موارد مشکوک به افترا و تهمت به پلیس فتا گزارش خواهد گردید.

اگر شما یک حساب کاربری ایجاد کرده‌اید(برای رتبه‌دهی نیاز به ایجاد حساب کاربری نیست. بنابراین ممکن است شما حساب کاربری ایجاد نکرده باشد)، به سیستم وارد شوید. اگر شما حساب کاربری ندارید، قادر به ویرایش رتبه‌دهی خود نخواهید بود. اگر شما در هنگام رتبه‌دهی به حساب کاربری خود وارد شده بودید، می‌توانید رتبه‌دهی خود را بر روی پروفایلتان تغییر دهید. نظرهای نوشته‌شده قابل‌تغییر نیستند. اما می‌توانید نظر دیگری درج کنید.

اگر در هنگام ثبت رتبه‌دهی خود وارد سیستم نشده‌اید، تنها کاری که می‌توانید انجام دهید این است که سعی کنید آن رتبه‌بندی را حذف کرده و پس از آن رتبه دیگری ثبت کنید.

زمانی که فیلتر اسپم ما 2 نظر و یا بیشتر از آن را برای یک پزشک از یک کامپیوتر و حساب کاربری مشاهده کند، ما رتبه‌دهی را حذف کرده و پیغام مذکور را نمایش می‌دهیم.

بلافاصله؛ بااین‌حال، گاهی اوقات صفحات وب ما بعد از چند لحظه ذخیره می‌شوند، بنابراین ممکن است چندين ثانيه منتظر بمانید تا بتوانید نمایش امتیاز خود را مشاهده کنید. همین‌طور فیلترهای خودکار ما، گاهی به‌صورت خودکار نظرات شما را پنهان می‌کنند تا یک بازرس انسانی آن‌ را مورد بررسی قرار دهد. اما نظر دهی‌های عددی بلافاصله نمایش داده می‌شوند.

بله. ممکن است. همچنین ممکن است زمانی که رتبه‌دهی را انجام نمی‌دهید مورد تعقیب قانونی قرار گیرید! مطابق قانون هرکسی ممکن است به خاطر چیزی مورد تعقیب قانونی قرار گیرد. به‌خصوص اگر شاکی مایل به شهادت دروغ باشد. اگر شما برای کسی شهادت دروغ دهید، امکان دارد شما را با استفاده از یک احضاریه شناسایی کنند. بااین‌حال،  با توجه به شرايط و  مقررات محدودیتی در كشور برای مجازات تدوين شده که میزان آن بین 1 تا 3 سال متغیر است. زمانی که رتبه‌دهی شما به اندازه کافی قدیمی است، ممکن است دیگر تحت پیگرد قانونی قرار نگیرید. اما این موضوع را با یک وکیل درمیان بگذارید.

حصول اطمینان از اظهارات شخصیت‌های ناسازگار عمومی، اغلب بهترین دفاع در برابر محاکمه برای شکایت دروغ است.

شما می‌توانید سیاست‌های حریم شخصی ما را در پایین (فوتر) سایت مشاهده نمایید.

کاربران فعال در سایت، با مشارکت در امتیازدهی به درمانگران و مراکز درمانی و همچنین به اشتراک گذاشتن نظرات و تجربه های درمانی خود می توانند درامای(Drama) طلایی و نقره ای دریافت کنند و آن ها را در بازارچه هنر درمانی به محصولات با کیفیت تخفیف دار آموزشی-درمانی هنر درمان تبدیل نماید.

همچنین با مشارکت تان در قسمت امور خیریه بازارچه هنر درمان، این تبدیل سکه های دراما(Drama) می تواند به انجام انواعی از خدمات تشخیصی و درمانی با همت عالی منجر شوند.