بیمه عمر کوثر

بیمه عمر کوثر 35

بیمه عمر /
%66.67 رضایت کامل کاربران HD Index


امتیاز خود را به این بیمه اعلام کنید *توجه مهم : قبل از ثبت امتیاز اینجا کلیک کنید

ميزان پوشش دهي

قيمت

پاسخگویی

گستردگي شعباتبیمه کوثر

  1. 1.      بیمه عمر و حوادث گروهی

هر چند بیمه گذاران حقیقی می‌توانند از بیمه‌های عمر و حوادث انفرادی استفاده کنند اما آنچه در بازار بیمه کشور رایجتر است خرید بیمه‌نامه‌های عمروحوادث گروهی توسط اشخاص حقوقی برای نیروهای زیرمجموعه است. بیمه‌های عمر مانده بدهکار نیز اساسا برای موسسات وام دهنده کاربرد دارد و طوری طراحی نشده که به صورت فردی به مشتریان فروخته شود یا اساسا برایشان کاربرد داشته باشد.

رشته بیمه حوادث از چند نوع بیمه‌نامه تشکیل می شود:

  • بیمه حوادث انفرادی

همانطور كه مستحضر مي‌باشند در بيمه‌هاي حوادث انفرادي، خطر فوت، نقص عضو، از كارافتادگي دائم و كامل و نيز از كارافتادگي موقت روزانه و هزينه درمان ناشي از جراحات بدني كه در اثر حادثه در 24ساعت باشد، پوشش داده مي‌شود و حتي در اين نوع بيمه نامه تمامي خطرات ناشي از كار و ورزش نيز تحت شرايطي مي‌تواند تحت پوشش باشد، و چنانچه بيمه شده‌اي در اثر مصدوميت ناشي از حادثه فوت نمايد، تمام سرمايه مندرج در بيمه نامه بدون اينكه چيزي از آن كسر گردد تمام و كمال به كسي كه نامش در بيمه نامه بعنوان استفاده كننده قيد شده است، پرداخت مي‌گردد و همچنين در صورتي كه براي بيمه شده در اثر خطرات تحت پوشش، حادثه‌اي پيش ‌آيد و منجر به نقص عضو گردد، با توجه به كلي و جزيي بودن نقص عضو، غرامت پيش بيني شده در بيمه نامه به وي پرداخت خواهد شد و علاوه بر آن در صورتي كه بيمه شده براثر وقوع حادثه دچار مصدوميت شده و جهت معالجه خويش متحمل پرداخت هزينه گردد، هزينه درمان او مطابق عرف حداكثر تا سقف مبلغ مورد تعهد پرداخت مي‌گردد. 

  • بیمه حوادث گروهی

يكي‌ از انواع‌ مختلف‌ پوششهاي‌ گروهي‌ بيمه‌هاي‌ اشخاص‌، پوشش‌ فوت‌ ناشي‌ از حادثه‌ و نقص‌ عضو بوده‌ ونيازهاي‌ اقتصادي‌ جوامع‌ انساني‌، بويژه‌ جوامع‌ صنعتي‌ باعث‌ رشد و گسترش‌ فوق‌العاده‌ اين‌ رشته‌ بيمه‌ شده‌ است‌.انقلاب‌ صنعتي‌ اروپا در قرن‌ نوزدهم‌ موجب‌ گسترش‌ و رشد سريع‌ بيمه‌هاي‌ حوادث‌ انفرادي‌ و گروهي‌ شد. اين‌پوشش‌ بيمه‌اي‌ به‌ مرور متحول‌ گرديد تا اين‌ كه‌ امروزه‌ پوشش‌ اصلي‌ بيمه‌هاي‌ حوادث‌ شامل‌، فوت‌، نقص‌ عضو جزئي‌و كلي‌ و از كارافتادگي‌ دائم‌ كلي‌ شده‌ است‌. با توافق‌ بيمه‌گر و بيمه‌گذار مي‌توان‌ هزينه‌هاي‌ پزشكي‌ ناشي‌ از حادثه‌ وغرامت‌ روزانه‌ و هفتگي‌ را هم‌ تحت‌ پوشش‌ قرارداد.

نرخ‌گذاري‌ بيمه‌ حادثه‌ اعم‌ از گروهي‌ و انفرادي‌ براساس‌ شغل‌ بيمه‌گذاران‌ است‌ و به‌ همین سبب در کشور های مختلف جهان کلیه مشاغل طبقه بندی شده و هر طبقه شغلی نرخ خاص و مشخصی پیدا کرده است

  • بیمه عمر مانده بدهکار

امروزه بانکها و موسسات دولتی تسهیلاتی را برای مشتریان خود قائل هستند که باز پرداخت این تسهیلات بلند مدت و به صورت ماهانه می باشد. از این رو شرکت بیمه کوثر با ارائه بیمه عمرمانده بدهکار آرامش خاطر را برای این موسسات و بانکها به وجود می آورد، عمرمانده بدهکار قرار دادی است که بر اساس آن شرکت بیمه کوثر در قبال دریاقت مبلغی معینی از این موسسات به عنوان حق بیمه تعهد می نماید که در صورت فوت بیمه شده ما بقی اقساط تسهیلات بیمه شده را با بانک و یا موسسه تسویه نماید. اساس محاسبه این بیمه نامه سن تسهیلات گیرندگان و مبلغ تسهیلات و مدت باز پرداخت آن می باشد.

تعهدات

هر حادثه‌اي كه در طول 24 ساعت بروز و منجر به فوت ، نقص عضو جزئي و كلي دائم ، ‌از كار افتاده‌گي موقت و ‌هزينه پزشكي شود، همچنين خطرات خفگي و غرق شدن ، مسموميت ، برق گرفتگي ، تأثير گاز و بخار و‌مواد خورنده مثل اسيد ، قليا ، دفاع مشروع ، نجات اشخاص و اموال ، ابتلاء به هاري ، كزاز ، سياه زخم نيز در اين بيمه تحت پوشش است.

با توجه به شرايط مندرج در بيمه نامه ممكن است خطرات در يكي از سطوح ذيل مورد پوشش قرار گيرد:

پوشش اصلي:

1- نقص عضو كلي در اثر حادثه

2- نقص عضو جزئي در اثر حادثه

3- فوت در اثر حادثه

پوشش فرعي:

1- هزينه پزشكي ناشي از حادثه

2- غرامت روزانه بیمارستان

3- غرامت روزانه عمومی

چه كساني به اين بيمه نامه نياز دارند و مي‌توانند بيمه شوند:

كليه اشخاص 4 تا 75 سال در قبال حوادث 24 ساعته شغلي و غير شغلي و يا خطرات شخصي به اين بيمه نامه نياز دارند و مي‌توانند تحت پوشش قرار گيرند.

استثنائات

1-     خودكشي و يا اقدام به آن

2-    صدمات عمدي بدني

3-   استفاده از موارد روان گردان و الكلي

4-    ارتكاب بيمه شده به اعمال مجرمانه اعم از مباشرت ، معاونت و يا مشاركت

5-    هر نوع ديسك و يا فتق

6-    بيماري و يا ابتلا به جنون بيمه شده

7-    فوت بيمه شده بعلت حادثه عمدي از طرف ذينفع (در اين حالت غرامت متعلقه بين ساير ذينفعان نيز از فردي كه دخالت در فوت داشته تقسيم مي‌شود.)

8-   پارگي مينيسك و رباط پا   

همچنین باید ملاحظات زیر را در این بیمه مد نظر قرار داد:

1- خطرات ورزشي با درخواست بيمه‌گذار و با پرداخت حق بيمه اضافي تحت پوشش قرار مي‌گيرد.

2- حداقل سن جهت پذيرش حوادث انفرادي 4 سال و حداكثر 75 سال مي‌باشد كه در ازاي بالاي 70 سال حق بيمه اضافه مي‌شود.

3- حق بيمه افراد ناشنوا و نابينا در صورت درخواست اضافه مي‌شود.

4- حق بيمه در كشورهايي كه احتمال حادثه زياد مي‌باشد بيشتر مي‌شود.

 

 

 

  1. 2.      بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه عمر و سرمایه گذاری یکی از انواع بیمه های عمر است كه با هدف ایجاد آرامش خاطر و امید نسبت به آینده، بهبود معیشت به ویژه در دوران بازنشستگی و تأمین نیازهای اساسی از روش قابل اطمینان، علاوه بر اینکه پول شما را به صورت منظم و در بهترین فرصت های اقتصادی سرمایه گذاری و مدیریت می‌کند، جریان آرام و بی دغدغه زندگی خانواده را در برابر خطرات و پیش آمدن نیازهای پر هزینه زندگی در آینده حمایت می‌کند.

براي بسياري از افراد، کار به معني زندگي و بازنشستگي به معني پايان زندگي فعال است! ولی با يک برنامه ريزي مناسب اقتصادي (پس انداز هدف دار) در قالب پوشش بيمه عمر و سرمايه‌گذاري شرکت بيمه کوثر مي توان دوران بازنشستگي را به دوران طلایی آسـايش و آرامـش تبديل کرد.

شرکت بیمه کوثر به منظور ایجاد پشتوانه مالی و رفع نگرانی از:

    تأمین هزینه تحصيلات فرزندان

    تأمین هزینه تهیه جهیزیه و ازدواج

    تأمین هزینه خرید و ساخت مسکن

    تأمین هزینه ایجاد کسب و کار

    تأمین هزینه های درمانی

    تأمین مستمری بازنشستگی

    تامین هزینه های خرید وسایل زندگی

مبادرت به طراحی و فروش بیمه‌نامه های عمر و سرمایه‌گذاری نموده است. در این بیمه نامه‌ها، فرد با پرداخت مبالغی متناسب با توانایی مالی خود و به صورت ماهانه، سالانه و یا سایر روش‌های جاری، اقدام به ایجاد پوشش‌های بیمه‌ای و سرمایه‌گذاری برای خود و خانواده‌اش می نماید. این طرح در حقیقت یک  سرمایه‌گذاری بلند مدت بدون ریسک و با سود تضمین شده توسط شرکت بیمه کوثر است و هر شخص آینده‌نگر شاغل یا غیرشاغل، با هر میزان درآمدی که داشته باشد، می‌تواند در این طرح  مشارکت نموده و آینده خود و خانواده‌اش را تأمین کند.

نمونه جدول بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری

 


 

  1. 3.      بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان

آرزوی هر پدر و مادری تأمین آینده‌ای بهتر و مطمئن‌تر از گذشته خود برای فرزندانشان است. والدین دورانديش در زمان حيات براي تأمين رفاه خانواده خود از هيچ كوششي دريغ نمي‌کند و هميشه در فكرند که پس از خود نيز آسايش و رفاه فرزندانشان را از پيش مهيا سازند.

در این راستا شرکت بیمه کوثر به منظور ایجاد پشتوانه مالی و رفع نگرانی از:

    تأمین هزینه تحصيلات فرزندان

    تأمین هزینه تهیه جهیزیه

    تأمین هزینه ازدواج

    و ...

به طراحی و فروش بیمه نامه‌ی عمر و تأمین آتیه فرزندان با شرایط و مزایای عالی اقدام کرده است. در این بیمه نامه‌ها، فرد با پرداخت مبالغی متناسب با توانایی مالی خود، به صورت ماهانه، سالانه و یا سایر روش‌های جاری، اقدام به ایجاد پوشش‌های بیمه‌ای به منظور توانمندی فرزند خود می‌کند.

این طرح در حقیقت یک سرمایه‌گذاری بلند مدت بدون ریسک و با سود تضمین شده توسط شرکت بیمه کوثر است و هر شخص آینده نگر شاغل یا غیرشاغل، با هر میزان درآمدی که داشته باشد، می‌تواند در این طرح  مشارکت و بخشی از آینده فرزندانش را تأمین کند.

مزایا

    ایجاد آرامش خاطر از آینده فرزندان

    دسترسی فوری به نقدینگی.

    امکان تعیین مدت بیمه‌نامه، نحوه پرداخت حق بیمه، مبلغ حق بیمه، مبلغ سرمایه فوت و سایر پوشش‌های تکمیلی به انتخاب بیمه‌گذار.

    معافیت سرمایه بیمه عمر و اندوخته، از مالیات بر درآمد و مالیات بر ارث.

    امکان دریافت وام پس از گذشت ۲ سال تمام از شروع بیمه‌نامه و تا سقف ۹۰% ارزش بازخریدی.

    امکان برداشت از اندوخته بیمه‌نامه از سال دوم بیمه‌نامه به بعد.

    امکان تعیین و تغییر ذینفع در صورت فوت بیمه شده و همچنین در صورت حیات بیمه شده به انتخاب بیمه‌گذار.

    امکان بازخرید بیمه نامه از پایان ماه ششم.

    پرداخت سود مشاركت در منافع به میزان 85 درصد‌. (توضیح اینکه چنانچه شرکت بیمه در سرمایه‌گذاری منابع خود، سودی بیش از نرخ تضمینی(16 درصد) کسب کند، 85 درصد مازاد آن را به عنوان سود مشارکت در منافع در انتهای سال مالی می‌پردازد.)

    امکان تغییر بیمه گذار پس از رسیدن فرزند به سن قانونی

    امکان دریافت سرمایه بیمه عمر و همچنین اندوخته بصورت یکجا و یا تبدیل به مستمری.

    امکان توثیق بیمه نامه به عنوان یک وثیقه مطمئن برای بستانکاران.

    امکان ارائه پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی دائم و کامل بیمه‌گذار در طول مدت بیمه نامه.

    امکان ارائه پوشش نقص عضو ناشی از حادثه معادل 100 درصد سرمایه فوت به هر علت.

    امکان ارائه پوشش امراض خاص به انتخاب بیمه‌گذار.

شرایط و ویژگی ها

    حداقل سن بیمه شده از بدو تولد تا 15 سالگی است .

    حداقل مدت بیمه نامه 5 سال است .

    امكان استفاده از اندوخته بيمه‌نامه بصورت يكجا و يا در قالب يكي از انواع مستمري در پايان مدت قرارداد وجود دارد.

    حداقل سرمایه فوت  به هر علت 10،000،000 ریال وحداکثر 250،000،000 ریال به انتخاب بیمه گذار می باشد.

    حداکثر سرمایه امراض خاص (شامل سکته قلبی، سکته مغزی، سرطان، جراحی عروق کرونر، پیوند اعضای اصلی بدن(قلب،ریه،کبد،کلیه و مغزاستخوان) تا 30 درصد سرمایه فوت به هرعلت و تا سقف 75،000،000 ریال و به انتخاب بیمه گذار

    حداکثر سرمایه فوت ناشی از حادثه 2برابر سرمایه فوت و تا سقف 500.000.000 ریال و به انتخاب بیمه گذار

نمونه جدول بیمه نامه عمر و تامین آتیه فرزندان

 


 

  1. 4.      بیمه عمر زمانی انفرادی

یك نوع بیمه عمر است كه در آن شركت بیمه متعهد می شود در صورت فوت بیمه شده در طی مدت اعتبار قرارداد، سرمایه بیمه ‌نامه را به استفاده كنندگان بپردازد و چنانچه بیمه شده در پایان قرارداد در قید حیات باشد، شركت بیمه تعهدی نخواهد داشت. مدت این نوع بیمه حداقل یك سال است و معمولا تا سن 70 سالگی ارائه می‌گردد‌.

این بیمه نامه برای كسانی كه به هر دلیل مایلند با حق بیمه اندک در صورت فوت، سرمایه‌ای به وراث یا استفاده‌ كنندگان و یا شركای زندگی و یا تجاری آنان تعلق گیرد بیمه ‌نامه بسیار مناسبی است‌.

  1. 5.      بیمه عمر مانده بدهکار انفرادی

یکی از انواع بیمه های عمر که به صورت فراگیر در کشور به فروش می‌رسد، بیمه عمر مانده بدهکار است. این بیمه معمولاً برای افرادی كه  از مؤسسات مالی و اعتباری و یا ادارات وام و تسهیلات می‌گیرند ارائه می گردد. در این نوع بیمه با توجه به مدت زمان بازپرداخت وام، مبلغ وام و سود آن، بیمه نامه صادر می شود.

ذینفع این بیمه نامه ها، مؤسسات مالی و اعتباری وام دهنده و یا ادارات و همچنین بیمه شده آن، فرد وام گیرنده  می باشد. این بیمه نامه ها را هم وام گیرنده و هم مؤسسه و یا اداره ارائه دهنده وام می تواند درخواست دهد و به عنوان بیمه گذار قرار گیرد. درصورت خریداری این بیمه نامه، ضامن‌های وام گیرنده و یا خانواده وی متضمن پرداخت مانده وام در صورت فوت وام گیرنده نیستند و شرکت بیمه متعهد می‌شود اقساط باقیمانده وام (به استثنای معوقات) را بپردازد.

راه های ارتباطی:

نشانی: تهران،میدان آرژانتین،خیابان الوند،پلاک24 

تلفن: 89382-021

www.kowsarinsurance.ir

 


پربازدیدترین بیمه های مشابه

نظرات

 
   
Captcha  
تعداد کل نظرات ارسالی 14 نظر

gold Drama 0 silver Drama 0