راهنماي اشتراك تجربه


 

تا به حال به اين فكر كرديد كه تجربه هاي مثبت و منفي از درمان هايي كه شديد، دكترها و مراكز درماني كه مراجعه كرديد چه قدر مي تواند به سايرين براي تشخيص و درمان شان كمك كند؟

يا اينكه مي دانيد اگر بتوانيم اين تجربه هاي درماني خودمان را با سايرين در ميان بگذاريم، چه مقدار در هزينه و زمان هم وطنان مان كمك كرديم؛

انجمن علمي هنرِ درمان بستري را فراهم كرده تا افراد با ذوق و آن هايي كه اهل در ميان گذاشتن تجربه هاي درماني شان هستند بتوانند اين اطلاعات ارزشمندشان را براي بقيه به اشتراك بگذارند.

روند كار به اين صورت است كه پس از عضويت و در واقع ايجاد پروفايل شخصي، مي توانيد در هنرِ درمان در قسمت ارسال تجربه كه در منوي وبسايت قرار داديم، وارد صفحه ي مختص ارسال تجربه درملني شويد، در آن مي توانيد عضو و علامت مورد نظرشان را انتخاب و شروع به نوشتن دانش و اطلاعات مفيد ناشي از تجربه هاي خودتان بكنيد.

ما مي خواهيم بستري فراهم كنيم تا تجربه هاي مفيد مابين ايراني ها گسترش پيدا كند تا با افزاي سواد سلامت، كيفيت زندگي افراد را ارتقا بدهيم. 

جالب است بدانيد به پاس قدرداني از ارسال و به اشتراك گذاري اين تجربه ها، دراما هاي طلايي و نقره اي دريافت مي كنيد تا رفتن به بخش بازارچه هنر درمان از محصولاتي كه براي تان در نظر گرفتيم بهره مند شويد.

هم چنين مي توانيد اگر تجربه اي در زمينه نحوه ي درمان يك پزشك، دندانپزشك و يا مركز درماني داريد، در قسمت مقالات سلامت، رشته ي متخصص مورد نظرتان را انتخاب و سايرين را در دانستن آن ها شريك كنيد.

با مشاركت، شفافيت، پاسخ گويي و مسئوليت پذيري مي توانيم به ارتقاي سطح سلامت جامعه مان كمك نماييم.

 

پيشنهاد مي كنيم از اين همين حالا پروفايل شخصي تان را ايجاد كرده و عضوي از خانواده بزرگ هنرِ درمان شويد.